INNA JA w Gruzji

kobieta i żuraw
Pozwól, że opowiem Ci o wyjątkowym pomyśle, który kręcił mi dziurę w brzuchu a powstał w głowie Marty podczas jej pobytu w Gruzji.
Marta doświadczyła magii tego kraju, poczuła, jak piękno przyrody splata się z historią i jak atmosfera kobiecej siły i autentyczności unoszą się w powietrzu. To doświadczenie tak mocno ją poruszyło, że postanowiła podzielić się tym pięknem z innymi kobietami, które tego potrzebują.
Po powrocie z tej magicznej krainy, zaszczepiła we mnie iskrę i przekonała, że powinniśmy zorganizować wyjątkowy wyjazd dla kobiet, które pragną czegoś więcej. Dlatego z entuzjazmem postanowiłam włączyć się w tą niezwykłą podróż.
 
No cóż… Namówiła mnie! Bo nic mnie tak nie porywa, jak podróż w dzikie rejony ziemi i kobiecego wnętrza.
 
Po przeczytaniu baśni “Żuraw i królowa Tamar” poczułam głębokie poruszenie i pragnienie, aby przelać tę magię i inspirację w realne wydarzenie. Baśń stała się kanwą naszego wyjazdu, który zapowiada się jako prawdziwa podróż marzeń!
 
Tak narodził się nasz projekt INNA JA – wyjątkowy wyjazd dla kobiet do Gruzji, który ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz. To nie tylko podróż, to prawdziwa dawka inspiracji, wsparcia i emocji. Oferujemy Ci niezapomniane wycieczki, warsztaty rozwoju osobistego i okazję do nawiązania niesamowitych więzi z innymi kobietami, które mają takie same pragnienie jak Ty – odkrycia swojego wewnętrznego potencjału i kreowania piękniejszej przyszłości.
 
Podczas naszego wyjazdu będziesz mieć okazję zwiedzić fascynujące miejsca. Będziemy razem wędrować szlakami, które ukrywają tajemnice i inspirację. Będziemy delektować się regionalnymi smakami i aromatami, poznawać kulturę i historię tego niezwykłego kraju. Zachwycimy się krajobrazami.
 
Wyobraź sobie poranną kawę w towarzystwie inspirującej celebrytki, królowej Tamar, ikony dla kobiet na wielu płaszczyznach. Jej cechy wizjonerskości, niezależności, sprawiedliwości, odwagi, godności i szacunku dla samej siebie są wartościami, które będziemy adaptować i rozwijać w naszym codziennym życiu. Wyruszymy w świat z wiarą i odwagą, taką samą jak miała sama Tamar.
 
W program wplotłyśmy również warsztat pt. Matryca kobiecości. To niepowtarzalna okazja, aby zatopić się w głębokich refleksjach i praktycznych ćwiczeniach, które pozwolą uwolnić potencjał i stworzyć harmonię w życiu.
Razem stworzymy niezapomnianą opowieść, która na zawsze zapadnie w naszych sercach. To wyjątkowe wydarzenie będzie nie tylko podróżą przez piękno Gruzji, ale także podróżą do nas samych.
 
Jedziemy!
 
Ustaliłyśmy bardzo przystępną cenę w 3 ratach. 
Mamy 13 miejsc, a połowa już zajęta.
Przyłącz się do tej magicznej przygody i daj się oczarować urokowi Gruzji!
 
Jeśli nie teraz, to kiedy?!
Gabriela
 
Wszystkie informacje znajdziesz na aktualizowanej stronie: https://innaja.my.canva.site/