Mandragora – Matki i Córki

Dwa tygodnie temu do Ranczo Dziki Sad – Twoje Miejsce Rozwoju i Relaksu przyjechały odważne kobiety. Czekał je matczyny weekend.

Słowo matczyny kojarzy mi się z miłością mamy. Odważne kobiety zdecydowały się zmierzyć z TAK TRUDNYM TEMATEM! Wiedziałam, że nie uzupełnimy deficytu tej miłości. Postanowiłam zorganizować mieszankę trenersko-zielarsko-miłosną tak, aby uczestniczki w przyjaznych warunkach uzdrawiającej energii kręgu, przekierowały poszukiwania matczynej miłości do siebie. Aby nauczyły się podstawy, że tej miłości nie znajdą w świecie zewnętrznym, stanowisku, upiększaniu, dobrach materialnych, mężczyźnie a jedynie w swoim sercu. Im więcej delikatności, zrozumienia, wybaczania i szacunku dają sobie tym więcej jest córki w relacji z mamą i mamy w relacji z dzieckiem. Lekarstwo działa, chociaż często ma gorzki i okropny, nie do przełknięcia, smak. Ja innego nie znam!

Warsztat pokazał mi, że to była udana alchemiczna mikstura. We współpracy z naturą, własnym ciałem, księżycem w pełni, energią ognia oraz małą dziewczynką w każdej z nas. Okazało się, że “tak podany temat” wcale NIE JEST TRUDNY!

Relacja z komunikacji wydarzenia oraz zdjęcia są tutaj

Kolejną edycję warsztatu planuję na wiosnę, jeśli chcesz wziąć w niej udział, zapisz się do mojego newslettera.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco!