Sztafeta kobiet. Fotorelacja i punkt widzenia po warsztacie ZBLIŻENIE.

Pisałam że to wyjazd dla kobiet, które chcą zobaczyć swoje życie z innej perspektywy. Są gotowe na rozwój i transformację oraz na nowe emocje, wiedzę i świadomość.

Powinnam napisać samoświadomość.

Moja pasjo-praca pokazała nową twarz. Wspierałam merytorycznie Martę, prowadziłam zajęcia pracy z ciałem, współprowadziłam kręgi a wcześniej przygotowałam teksty i grafiki wyjazdu. Dodatkowo wszystko zorganizowałam, zadbałam o nocleg, posiłki, salę, rozliczałam i koordynowałam przebieg wydarzenia.

Pomimo ponad czterogodzinnej trasy, którą powinnyśmy pokonać w dwie godziny, dojechałam na miejsce pełna energii i radości. W sercu niosłam nadzieję, że teraz ja rozdaję karty w życiu i nie gram już w rosyjską ruletkę. Gdzie standardowy bęben mieści 6 naboi.

W szkole chodziłam na SKS. Najbardziej lubiłam bieganie w sztafecie i moment przekazania pałeczki. Cały team pracował na te sekundy. Cały proces był etapowy i osadzony w czasie. Dynamika ruchów musiała być zgrana, zręczne przekazanie i chwyt. Całe ciało pracowało na ten właśnie moment. Potem bieg dalej. A ta z nas, która zrobiła już swoje, mogła złapać swobodny oddech, wspierając z całych sił następną.

Jak chwycić? Musisz dobrze ustawić rękę i mieć otwartą dłoń, a w odpowiednim momencie chwycić. Złapać swoje życie. Wiedząc, że za Tobą stoją inne kobiety. Te w Twoim rodzie i te, które są teraz obok Ciebie.

Płynęłam na fali kobiecych uczuć przez trzy dni.

W sobotę złapałam Martę za rękę ze słowami:

– Marta! Wypadek!

Przeczuwałam, że odejście od stołu w kasynie życia, jest nierealne. Jednak to ruletka.

Nie mam na to wpływu. W synchronicznych zbiegach okoliczności dostałam kulkę w serce, cios dla mojej rodziny.

Jednak wiem, że ja jeszcze żyję i wspierają mnie kobiety, które były mi obce i te, które są teraz blisko mnie.

 Myślałam o lekcjach wziętych od drzew. Im mocniej stoję na ziemi, jestem zakorzeniona, spójna i stabilna, znoszę burzę w głowie jak korona drzewa. Puszczam luźno włosy i oddycham. Łzy osusza wiatr.

Serce uniosło. Zabliźni się. To jest siła kręgu kobiet. Życie popłynie dalej… jak rzeka. Być może zmieni teraz swój bieg. Być może. Czy zdmuchnie mnie z planszy gry? Nie wiem.

Odpowiedzialność to danie odpowiedzi życiu i wzięcie tego, co przynosi.

Zostawię tu zdjęcia i opinie dziewczyn, które wzruszają i potwierdzają moje powołanie do tej pracy. Dziękuję! Wiem, że to, co robię jest dobre, daje żyzną glebę i nadzieję na miłość, do życia w życiu

Chcesz coś dodać o Gabrieli?
10 odpowiedzi
Odkrycie "❤️"
Wzrok seksu i śmiech czułości... Dziękuję
Kobieta petarda 👏
Gabriela: zaskakujące odkrycie osobowościowe tego wyjazd. Pierwszy dzień : szok, niedowierzanie, myśli „popaprana” „chaos” Drugi dzień: świetne zajęcia- wie co robi i co chce przekazać kobietom Zaczynam patrzeć na to co robi i co mówi jest interesująca, ciekawa, nieprzewidywalna Czuję akceptację Myśli „fajna babka - lubię ja Trzeci dzień myśli jeszcze jeden dzień i Mogę z nią pogadać A tak serio serio pięknie się dzielisz swoim doświadczeniem, jesteś nieprzewidywalna dzika wolna Gabi nie potrafię tego opisać Ty WIESZ!
Szalona, energetyczna ale przy tym obserwująca i wyciągająca wnioski. Duet z Martą super się uzupełniający. Brawo
Gabrielo Dziękuję
Cenie Twoj dystans, spontaniczność i prawdę. Trzymam za Ciebie kciuki bo jesteś naprawdę we właściwymi miejscu i czuje, że to jest Twój czas.
Fascynujące połączenie żywiołowości i dobra. Ujmująca!
Image00061
Jak ogólnie oceniasz to wydarzenie?
12 odpowiedzi
Jestem w poczuciu, że to czas, pora, miejsce i koncept dla mnie. Ocena ogólna 10 na 10.
Bomba!
Bardzo pozytywnie, bardzo się cieszę , że byłam razem z Wami.
Piękny, profesjonalny, wartościowy. Dla mnie przełom w podejściu i zrozumieniu kilku aspektów mojego życia.
Było cudownie. Jak zawsze. Dla mnie było to wyjątkowe wydarzenie. Mogłam doświadczyć inicjacji przejścia. Co jest dla mnie czymś wspaniałym i prowadzi mnie w dalszą drogę. Wydarzenie to otworzyło we mnie nieznane jak dotąd obserwacje. Patrząc na inne kobiety widziałam siebie. Dzięki czemu mogłam zobaczyć jak piękną i cudowną drogę przeszłam. To było dla mnie tak niesamowite doświadczenie, które znajduje wysokie miejsce w moim sercu. Dziękuję za tą możliwość. Wyjazd ten pozwolił mi połączyć puzzle mojej układanki w jedną spójną całość. Pozwolił mi zobaczyć i pozamykać pewne etapy w moim życiu, których do tej pory nie widziałam. Mało tego, bo dzięki temu doświadczeniu zrozumiałam dlaczego te, a nie inne zdjęcia towarzyszyły mi na tej naszej wspólnej paroletniej drodze. JA PIERDOLE tego jest tak dużo, a ta ilość "klików" jest ogromna. Jadąc do domu, już sam na sam w samochodzie widziałam jak wszystko dopasowuje się na swoje miejsce. Za to także z całego serca dziękuję 💚
Polecam każdej Kobiecie.
Fantastyczny czas w gronie ciekawych kobiet.
Bardzo wartościowy warsztat. Trafił w moje potrzeby, poruszył istotne dla mnie tematy. Pokazał, że przy podejmowaniu decyzji warto kierować się sercem (tak miałam gdy zapisywałam się na ten warsztat, to był impuls z serca).
Bardzo dobrze.
Dziękuję że miałam zaszczyt poznać tak wspaniałych ludzi. Robicie świetną robotę i tworzycie wspaniałą atmosferę. .Nawet najtrudniejsze tematy dzięki Waszej obecności stają się jakby mniej trudne.
Super.
Czy kobiecy wyjazd spełnił Twoje oczekiwania?
12 odpowiedzi
Oj taaaakkkk. Cudowny. Pełen zrozumienia, uważności. Uważności na siebie i inne Kobiety, uważności od siebie i od innych Kobiet.
Tak tak tak"❤️"
Tak, ciagle mi mało 😁 TAK Taaaaak, pomimo iż moje na początku sceptyczne nastawienie trochę mnie zblokowało, ale było super. Oczyszczenie z emocji negatywnych, zrozumienie swojego postępowania i oceny sytuacji, otwartość kochanych kobiet, będących tam razem ze mną, wsparcie i atmosfera najlepsza jaka mogła być. Dziewczyny jesteście profesjonalistkami i dziękuje Wam za to❤️
W sumie to po ostatnich warsztatach miałam całkiem inne oczekiwania Bo wydawało mi się, że będziemy 3 dni w pełnych ustawieniach jak ostatnio I już jadąc na warsztaty wiedziałam, że będę potrzebować odpocząć Bo myślałam, że będzie tak samo mocno jak ostatnio, że wrócę wypompowana z energii, ale pełna innego spojrzenia na świat Mózg to jest jednak wspaniały narząd 🙂 - a tu jednak niespodzianka od świata !!! Kocham to !!!
Bardzo bardzo dziękuję
Nie da się odpowiedzieć na to pytanie, bo wyjazd przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
Nie miałam oczekiwań) Dziękuję za ten wyjazd, czuję się szczęśliwa. Bardzo, cudowne jest spotykanie obcych kobiet i powoli poznanie ich historii. Energia kobieca jest niesamowita. Tematy warsztatów bardzo mi się podobały i jestem zadowolona, że zdecydowałam się na wyjazd. Dziękuję
Tak 🙂 Dostałam więcej niż przypuszczałam, że mogę dostać. Z serca dziękuję ❤️
Tak spelnil i to bardzo. Super kobiety uczestniczki i prowadzące.
O tak...jesteście gwarancja jakości...prawie jak Zepter 😉
Tak!
Z honorami przyjmiemy Twoje sugestie ulepszeń, tylko je napisz!
6 odpowiedzi
< Kiedy i gdzie kolejny. Mój kalendarz wypełniam szybko….
Nie mam uwag 🙂
Jechałam na ten wyjazd bez większych oczekiwań Chciałam pobyć sama z sobą wsłuchać się w siebie, a tematyka warsztatów była interesująca i przemawiała do mnie. Poznałam cudowne kobiety każda inna każda piękna każda mądra i wartościowa każda zajebista na swój sposób
Ja nie wiem nawet czy to jest możliwe ?
Na razie nie myślałam
Nic dodać, nic ująć. Było tak, jak miało być.
Zostawiamy przestrzeń na Twoje refleksje, wierzymy, że masz ich mnóstwo. Śmiało!
9 odpowiedzi
Dziękuję, że wymyśliłyście by stworzyć taki czas dla mnie.
Dla mnie cudowne doświadczenie. Jest to moje pierwsze tego typu doświadczenie wiec na razie nie wiem do czego się doczepić 😉
Pięknie szczerze dzielicie się swoją miłością wiedzą doświadczeniem
Rewelacja, jeszcze raz podkreślam wspaniałe zrozumienie i podejście
Dziękuję bardzo.
Kocham Was.
Dziękuję za tą przestrzeń bliżej nieba
To co najbardziej urzeka mnie w Waszej pracy- to naturalność, spontaniczności i słuchanie potrzeb.
Życzę Wam powodzenia i odwagi w dalszej pracy. Płyńcie śmiało Kobiety! 🙂
Oby tak dalej!