MANDRAGORA Kalibracja marzeń

 

Uwięziona w przekonaniu, że nie da się nic zmienić, bierzesz od życia wszystko jak leci. Wolisz nie marzyć, bo tryb akcja – reakcja wydaje się być bezpieczny. W ten sposób zamykasz się na coś, co jest możliwe lecz niewidoczne teraz dla Ciebie. Szczególnie trudne do zaakceptowania jest własne, trudne życie, kiedy wszyscy dookoła widzą coś innego niż Ty. Widzą Twój potencjał, jak na dłoni.

Jak z tego wyjść?!

Zapraszam Cię na spotkanie w kręgu kobiet.

Na widok czego uśmiechasz się od ucha do ucha? Co powoduje, że robi Ci się ciepło na sercu? Do czego, do jakich miejsc, doświadczeń wyrywa się Twoje serce? Za czym tęskni Twoja dusza? Co sprawi, że poczujesz się spełniona?

Na początku zmiany zazwyczaj panuje chaos.

Kluczem jest Twój system, reguła i prostota aby wydobyć to co najważniejsze.

Aby odnaleźć się na wielkim niebie możliwości, użyjemy nawigacji do poruszania się po wszystkich obszarach życia. Mapa pozwala zobaczyć na własne oczy, jakie pragnienia skrywają się w Twoim sercu. Marzenia to głos serca!

Jakie chcesz tworzyć wspomnienia?

Wizualizowanie swoich marzeń jest potężnym narzędziem. Pozwoli na zaprogramowanie mózgu i uruchomienie twórczego procesu umysłu nieświadomego. Kiedy to wszystko zobaczysz, będziesz wiedziała od czego zacząć, bo zrozumienie jest rozwiązaniem.

Mapa jest wyrazem indywidualności.

Ma dotrzeć i ujawnić skryte pragnienia. To magia tworzenia. Nie musisz wymyślać jak to ma się stać, wystarczy tylko pragnienie – co ma się stać. To trochę jak bujanie w obłokach z mocną nogą na ziemi 🙂

Intuicyjne tworzenie mapy już z założenia porządkuje pragnienia i wskazuje na najważniejsze dla Ciebie obszary, na ten moment, na najbliższy czas. Można to porównać do takich wewnętrznych radarów, które odtąd będą nastawione na szukanie i przyciąganie możliwości, ludzi i sytuacji sprzyjających osiąganiu celów.

Nów Księżyca ma siłę inicjującą. Znak Barana, w którym spotykają się Słońce i Księżyc działa jak iskra zapalająca nowe ognisko i uwalnia impuls do inicjowania nowych działań. To czas na nową mapę marzeń, inaczej kolaż duszy ♡
Co będziemy robiły?

✧wyprostujemy poplątane ścieżki
✧zrewidujemy szalone plany
✧założymy, że niemożliwe stanie się możliwe
✧weźmiemy odwagę pod lupę
✧z delikatnością i czułością utkamy swoje wizje
✧poznamy czym jest “lekkość bytu”
✧sprawimy, że “nigdy nie mów nigdy” będzie hasłem przewodnim na cały rok, a może całe życie

Zrobimy to raz, a porządnie!

Mając już mapę marzeń będziesz mogła, krok po kroku, wdrażać swoje cele w życie. Przed Tobą wspaniałe popołudnie w towarzystwie kobiet, radości, cudownego zapachu, arteterapii, medytacji, relaksującej muzyki, poczęstunku i magicznego napoju. Czeka nas czterogodzinna zabawa. Dołącz do nas!
☆ Rekomendacja warsztatu:
Mapa marzeń. Sama robiłam mapę marzeń wiele razy. To nic trudnego. Teraz jednak zdecydowałam się wziąć udział w warsztacie, które prowadziła Gabi. Różnica jest ogromna. Atmosfera, wprowadzenie, płynność pracy spowodowały, że już w trakcie tworzenia poczułam się inaczej. Lepiej. Czułam spokój, nadzieję i jakby połączenie z czymś większym we mnie, a jednocześnie byłam połączona z grupą kobiet wokół mnie. Mocno poruszyła mnie uwaga którą Gabi “dawała” każdej z nas. Obserwowała i równoważyła. Patrzyła na moją mapę zupełnie inaczej niż ja, z innej perspektywy, a to dodało mi skrzydeł, bo zobaczyła to czego ja nie widzę. Symbole, kierunki, słowa nabrały znaczenia. Nie wiedziałam, że obraz tyle mówi o mnie i o moich marzeniach. Wcześniej nie spotkałam tak doświadczonej, prowadzącej trenerki. Polecam.
Tania (wiosna 2019)
Informacje organizacyjne:

• Udział w warsztacie – 2 WOLNE MIEJSCA- w cenie 200 zł.

Proszę wypełnij formularz zgłoszenia>>>https://forms.gle/3aK82vtejr64hgpP9
W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie.
• Warsztat zaprojektowałam dla dorosłych kobiet.
• Koniecznie zabierz swoją starą mapę, jeśli masz.
• Na miejsce dojdziesz z dworca w 8 min. a na hulajnodze dojedziesz w 4 min. 😉
• Dołącz do wydarzenia na Facebooku>>>https://fb.me/e/3qgQKvsRe
• Abyśmy poznały się lepiej i szybciej wymieniały informacjami, przed warsztatem dołączę Cię do grupy WhatsApp.
Znasz kogoś kto chciałby wziąć udział w kręgu kobiet? Podziel się informacją i udostępnij wydarzenie. Dziękuję 😀
Zapraszam,
Gabriela

*kalibrować wg słownika języka polskiego PWN oznacza:

1. «żłobić wewnątrz lufy broni palnej rowki, nadające kuli ruch obrotowy»
2. «kontrolować formy i wymiary przedmiotów, owoców, warzyw itp. oraz sortować je»
3. «wyznaczać podziałkę na urządzeniach lub naczyniach służących do mierzenia przez porównanie ze skalą wzorcową»