Zbliżenie

 

Zbliżenie pokazuje większą część kadru: ciemne miejsca, ognisty taniec życia i drogę wskazywaną przez wewnętrzne światło.

 

To warsztat, w którym rozpoznasz emocjonalne ciężary, które nie należą do Ciebie i zbliżysz się do swojego przeznaczenia.

To zaproszenie do podróżowania przez linię czasu, uzdrawiania i czerpania z życia, które płynie od naszych przodków.

To możliwość rozplątania nici, która łączy tych, których przeznaczeniem było się spotkać.

Patrząc wstecz, szanując i czyniąc pokój dla wszystkich kobiet w swojej linii, którym nie było dane, nić pozwala krążyć życiu wolnemu od ciężarów i cierpienia. Kiedy uzdrowiona zostanie odziedziczona przeszłość, życie i wszystkie jego błogosławieństwa płyną swobodnie. Spojrzymy na ścieżki naszych przodków, odnajdując systemowe obciążenia, podświadomą lojalność lub zaburzenia, które uniemożliwiają nam pełne życie i osiąganie naszych celów. Połączymy się nicią życia i pożegnamy to co nie służy.

 

“Kto jest odważny jest wolny” Seneka

 

Dla kogo jest ten wyjazd?

Dla kobiet, które chcą zobaczyć swoje życie z innej perspektywy. Są gotowe na rozwój i transformację, na zasianie w swoim wnętrzu ziarna, które wędrując po wnętrzu znajdzie miejsce, gdzie osiądzie i wykiełkuje wieloma nowymi emocjami, wiedzą, świadomością.

 

1 Dzień

CIEMNY, PRAWIE CZARNY

 • uświadomisz sobie to co ukryte, trudne, męczące
 • poznasz mity i wzorce przekazywane z pokolenia na pokolenie, co pozwoli zrozumieć źródło problemów rodzinnych
 • przyjrzysz się temu dlaczego wybrałaś tego, a nie innego partnera, komu jesteś podświadomie lojalna
 • dowiesz się, czemu tak trudno Ci o dobrą komunikację z partnerem/dzieckiem/rodzicem
 • znajdziesz „trupy ukryte w szafie” twojej rodziny, rozpoznasz w jakiej fazie cyklu życia rodziny jesteście

2 Dzień

GORĄCY, ŻYWOCZERWONY

 • wybierzesz się w podróż w głąb siebie,  od okresu własnego poczęcia, poprzez kluczowe wydarzenia w życiu, do chwili obecnej
 • rozróżnisz ważne momenty, punkty zwrotne za którymi tęsknisz i te, do których wolałabyś nie wracać, miejsca wykolejenia i nowe tory/ścieżki życia
 • zobaczysz z innej perspektywy samą siebie w tej podróży, przyjrzysz się ludziom, którzy Ci towarzyszyli oraz Twojej relacji z nimi, odnajdziesz tych co wspierali, umilali podróż oraz tych którzy byli pasażerami na gapę
 •   zaplanujesz dalszy przebieg podróży, zostawiając tych, obok których nie chcesz już siedzieć i zapraszając bądź przesiadając się do tych, z którymi chciałabyś dalej podróżować, o ile będzie to możliwe

 

3 Dzień

BIAŁY, PORUSZAJĄCO JASNY

 • staniesz w swojej mocy i prawdzie
 • swoje szczęście będziesz tworzyć od wewnątrz
 • zaufasz sobie, intuicji i swoim uczuciom

 

Kiedy nasze wewnętrzne kobiety są uzdrowione mogą pokazać swoją spontaniczność i wolność. Kobiety w Tobie potrzebują swojej przestrzeni, swojego czasu i Twojego przyzwolenia na wyrażanie siebie. Kiedy jesteś sobą, a nie postacią utkaną z oczekiwań innych ludzi wzrastasz.

Bądź prawdziwa, tylko tak siebie nie zatracisz. 

 

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

 

 

BLIŻEJ SIEBIE, BLIŻEJ NIEBA

 

Zamieszkamy w Pensjonacie Bliżej Nieba – oazie dla duszy i ciała w duchu slow life, które słynie z niesamowitej kuchni i strefy SPA.

 

 

 

Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę, ręczniki, kapcie jednorazowe, koce. Darmowe WIFI oraz parking. Na korytarzu przy pokojach znajduje się barek kawowy z czajnikiem, lodówką, kawą, herbatą do dyspozycji.

Posiłki przygotowane będą z najwyższej jakości składników ekologicznych. Większość produktów to wyroby regionalne, pozyskane od okolicznych rolników (sery, jaja i wino :). Właściciele sami wypiekają chleby, robią przetwory (kiszonki, dżemy, pasty warzywne, jajeczne).

Strefa SPA dostępna jest dla wszystkich uczestniczek, a zabiegi płatne są na miejscu. Prosimy o wcześniejszą rezerwację. W agendzie znajdziesz wyznaczony czas na SPA pod hasłem “odpocznij”.

 

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

 

◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊◊

 

 

 

Prowadzi Marta Krajewska

Jestem poszukiwaczką, zbieraczką historii i tego co ukryte. Delikatnie i z czułością wyciągam z mroku, te części Ciebie, które nieświadomie kierują Twoim życiem. Metody i narzędzia jakie zastosowałam na sobie, pozwalają mi dzisiaj pracować z innymi kobietami. Wyciągać je z ich ciemnych jaskiń, pokazywać nowe kierunki rozwoju, sprawiać, że zaczynają wreszcie rozumieć siebie i swoje życie. Bazą moich warsztatów są ustawienia systemowe. Pracuje również z archetypami, uwikłaniami, oddechem. Na warsztatach wykorzystuje wiedzę z zakresu  inteligentnej komunikacji w rodzinne, pracy z wewnętrznym dzieckiem, porozumienia bez przemocy, genogramem oraz pracy z traumą SE.

Prowadzę przez trudne momenty z miłością, fenomenologicznie i w najgłębszej prawdzie, na tyle na ile mam od was pozwolenie. Razem odnajdujemy światło. I wtedy wszystko się zmienia.

 

 

 

Koordynuje Gabriela Luboń

 

Tym razem wspieram warsztat merytorycznie, organizuję wyjazd, wymyślam oprawę graficzną, piszę teksty i zgrywam komunikację. Na miejscu nie tylko przytulę, kiedy będzie trzeba lub dam wsparcie psychologiczne, poprowadzę zajęcia niespodziankę, przypilnuję agendy, ale też grzecznie położę wszystkie Panie do łóżek. Będę ci towarzyszyć, podpowiem  co zrobić aby poczuć się lepiej psychicznie, jak czerpać z natury i jak rozwijać swoją kobiecą seksualność.

Prowadzę kręgi kobiet Mandragora. Mieszkam blisko lasu, z dorosłymi córkami Darią i Nadią oraz z  szamańskim psem Tango. Na wyjazd zabieram karty których nie ma 🙂

KONTAKT DO MNIE: 600 560 705

 

 

 

BILETY

OFERTA LAST MINUTE – Dwa miejsca w cenie 1200 zł/os do 6 listopada 2022 r.

Early birds tickets w cenie 1100 zł obowiązuje przez dwa tygodnie od 9.10.2022 r.

Cena regularna- 1300 zł

To łączna cena z noclegami i wyżywieniem, płatna w dwóch ratach:
– 550 zł – zadatek płatny przelewem na konto
– reszta gotówką na miejscu, po przyjeździe
Jeśli jesteś już spakowana, ale nie masz stosownej waluty zbliżeniowej nie martw się! Machnę różdżką i rozłożę zbliżenie na raty, serio! nie krępuj się, pisz >>> NAPISZ do mnie gabinet@gabrielalubon.com

PRZED WYJAZDEM

 

1. ZAPISZ SIĘ: >>>FORMULARZ tutaj kliknij
2. WPŁAĆ: kwotę 550 zł na konto: Marta Krajewska, ING PL 76 1050 1298 1000 0092 8002 0877, w tytule przelewu: ZBLIŻENIE 18-20.11. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie, automatycznie otrzymasz ode mnie potwierdzenie na podany tam adres mejlowy. Wystawiam rachunek.
Zaproponuję Ci również termin krótkiej rozmowy zbliżeniowej 😉
3. PRZECZYTAJ REGULAMIN dostępny tutaj

ABY NIC CI NIE UMKNĘŁO…

 

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia  na Facebooku, gdzie na bieżąco będziemy prowadzić komunikację zbliżeniową oraz zorganizujemy inne konkrety jak np. wspólny przejazd i co masz ze sobą zabrać.

Zaglądaj TUTAJ i Bądź na bieżąco!

Do zobaczenia!

Marta i Gabriela

 

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Czy każda z uczestniczek będzie miała ustawienie?

Zbliżenie to warsztaty w których ustawienia systemowe są jedną z wielu form pracy. Jeśli proces grupy zaprowadzi nas do miejsca, w którym ustawienie będzie użyteczne, to je zrobimy. Wchodzimy w pole systemowe już w momencie podjęcia decyzji o udziale w warsztacie, drogi, przyjazdu. Skorzystamy z tej metody pracy aby zobaczyć archetypowe struktury nieświadomości, wspólne dla wszystkich uczestniczek.

Czy zabiegi są płatne?

Tak, zabiegi płatne są na miejscu. Można skorzystać z masaży, zabiegów SPA, kąpieli relaksacyjnych, fizjoterapii leczniczej. Prosimy o rezerwację z wyprzedzeniem! Czas przeznaczony na pobyt w strefie SPA oznaczyłam w agendzie pod hasłem “odpocznij”. W sobotę planujemy wizytę w strefie saun, całą grupą.

Co mam zabrać ze sobą?

Termofor, koc, strój kąpielowy, zdjęcia przodków, czarną chustę lub czarny welon na głowę.

Czy można płacić na raty?

Tak. Zadatek kwotę 550 zł na konto: Marta Krajewska, ING PL 76 1050 1298 1000 0092 8002 0877, w tytule przelewu: ZBLIŻENIE 18-20.11. Resztę po przyjeździe, na miejscu.

Czy trzeba brać udział we wszystkich zajęciach?

Tak, zajęcia tworzą spójną całość. Jeśli jednak będziesz chciała np. pospać, proszę o zgłoszenie tego do prowadzącej.

Co będę jadła?

Wszystkie posiłki będą wegetariańskie.

 

PS. 1 WAŻNE!

Jeśli chorujesz psychicznie, masz bardzo ciężki czas, proszę skorzystaj z pomocy specjalisty, ponieważ prowadząca nie ma kwalifikacji, żeby Ci pomóc. Warsztat ma charakter rozwojowo-edukacyjny. Jeśli zastanawiasz się czy to warsztat dla Ciebie – z każdą uczestniczką przeprowadzimy krótką rozmowę wstępną.

PS.2

Podczas całego wyjazdu obowiązuje zasada:

CO DZIEJE SIĘ W VEGAS ZOSTAJE W VEGAS!

zdjęcie z filmu Kac Vegas: http://kulisykultury.pl/film/newsy-film/2012/kac-vegas-bez-wesela/attachment/kac-vegas-3/

 

 

MATRONAT

 

 

PARTNERKI